خرید طرح برای روسری دیجیتال و سابلیمیشن

خرید فایل اماده جهت چاپ روسری

خرید طرح برای روسری ، هر تولید کننده ای پس از خرید پارچه روسری باید در اولین قدم اقدام به تهیه آرشیو طرح آماده روسری نماید، زیرا اصولا پارچه خام ارزش افزوده ندارد و صرفا بعنوان مواد اولیه محسوب می شود ولی به محض آکه طرح روی آن چاپ شود و دور آن بصورت چرخ یا دست دوز یا دور ریش تغییر کند، تبدیل به روسری شده و آماده عرضه به بازار است، در این بین آن چیزی که به فروش هرچه بیشتر و تقاضای بیشتر کالای شما در بازار کمک می کند ، تولید محصول متناسب با تقاضای بازار و همراه با زیبایی است.

طرح های مختلفی که در آرشو هز تولید کننده ای باید موحود باشد ، اگر مبتنی بر تمایل بازار وسلیقه مزدم و همچنین بر اساس فصول مختلف بازار باشد می تواند بیشتر مورد اقبل باشد، چرا که در هرحال امروزه بسیاری از افراد بر اساس مد به انتخاب پوشاک دست می زنند و بر اساس فصول سال نیز رنگبندی پوشاک خود را هماهنگ می کنند.

خرید طرح برای روسری
خرید طرح برای روسری کلندری سابلیمیشن و دیجیتال

پس دانستیم که اهمیت آرشیو طرح روسری بسیار بالاست و ارتباط مستقیم با فروش و درآمد ما در عرصه تولید روسری دارد و همجنین دانستیم اولولیت ما در انتخاب طرح برای فرش بیشتر باید بر چه اساس و نکاتی باشد.

بعنوان مثال در مواردی مشاهده میکنیم که استقبال مصرف کنندگان به طرح هایی با زمینه رنگ خنثی مثل خاکستری و ترکیب آن با زرد و صورتی زیاد شده و از طرفی مشاهده میکنیم همین افراد ممکن است در تابستان، از روسری زمینه روشن و سفید استفاده کنند، پس این دو نکته به موازات هم و در کنار هم به رشد فروش شما کمک می کند

این مطلب هم از دست ندهید  سفارش طراحی روسری

خرید طرح برای روسری

در کنار این نکات، اصولا کاسبان و بازاریان اصطلاحا سعی می کند جنس را جور نگه دارند و برای همه سلایق کالا داشته باشند تا مشتری دست خالی از مغازه بیرون نرود. برای این موضوع هم بخشی از طرح های خود را به رنگ ها و طرح های متفاوت و حتی جیغ  اختصاص دهید، چه بسا (ولو درصد کم) از هر سری از مشتریان شما با چنین سلیقه هایی وارد بازار خرید می شوند، به این ترتیب شما سهم بیشتری از بازار فروش را تصاحب کرده اید.

خرید طرح آماده چاپ برای روسری

در تصویر زیر نیز نمونه دیگری از روسری با زمینه رنگ خنثی را مشاهده میکنید، این رنگبندی با رنگ های مختلفهمنشین است و شما می توانید رنگ های متنوعی را با آن همنشین کنید، از رنگ های روشن گرفته تا رنگ های تیرهف همه و همه با این زمینه همنشینی دارند. شما میتوانید جهت تهیه انواع طرح روسری علاوه بر مشاهده صفحه ما در شبکه اینستاگرام طرح روسری در همین وب سایت فابریک طرح نیز انواع متنوعی از طرح ها را مشاهده کنید و در صورت تمایل به خرید از طریق تلگرام یا واتساپ نیز مشاوره بگیرید ، تلفن ما : 09197261330 در شبکه های مجازی .

خرید طرح برای روسری سابلیمیشن