فایل جدید برای چاپ روی روسری

خرید طرح روسری برای چاپ اولین قدمی است که بعد از تهیه پارچه های چاپی و اصطلاحا printable باید برداشته شود تا بتوانید محصول تولید شده را روانه بازار نمایید. طرح انتخابی شما باید هم از نظر انتخاب رنگ و هم از نظر زیبایی مناسب با بازار فروش باشد، بعنوان مثال اگر  سلیقه و پسند بازار به سمت و سوی طرح های گلدار یا گل درشت باشد، شما هم اید با انتخاب طرح هایی مشابه با همین سبک رنگی دست به انتخاب بزنید، حال ممکن است طرح تولید شده بر مبنای تصویر real باشد یا طرح گرافیکی، این مسئله در هر حال روی انتخاب طرح های ما موثر است.خرید طرح روسری برای چاپ

برای خرید و تهیه آرشیو طرح آماد روسری باید به اندازه قواره فایل ها دقت کنیم، یکی از نکاتی که در این مورد باید به آن اشاره کرد این است که اگر شما میخواهید روی پارچه عرض 140 سانت کار چاپ را انجامبدهید باید از طراح روسری فایل متناسب با این اندازه را خریداری کنید و اگر هم برای سایز های دیگر تمایل به خرید طرح دارید باید به این نکته دقت لازم را متوجه کنید چون طرح و اندازه عرض پارچه باید منطبق باشند.

این مطلب هم از دست ندهید  طرح روسری بچه گانه آماده دیجیتال و سابلیمیشن

موضوع دیگری که شما باد در زمان سفارش طراحی یا خرید فایل آماده روسری به آن دقت کنید این است که میزان حاشیه طراح را برای روسری های دست دوز یا چرخ دوز و یا حتی دور ریش محاسبه نمایید و در فرایند سفارش طرح، به گرافیست این موضوع را گوشزد کنید زیرا برخی از طرح ها دارای حاشیه ای هستند که بعد از دست دوز شدن حاشیه آنان لاغر و باریک می شود.

خرید طرح روسری برای چاپ

حرف پایانی اینکه در فرایند طراحی روسری باید علاوه بر نکات بصری به نکات فنی مثل اندازه پارچه ، حاشیه طرح هم توجه کرد زیرا این موارد روس طرح اثر می گذارد و به آن جهت می دهد.

جهت مشاهده نمونه طرح های روسری و شال در پیج اینستا گرام صفحه fabricscarf و در تلگرام نیز کانال fabricscarf را جستجو نمایید.