سفارش طراحی روسری

سفارش طراحی روسری به سفارش تولید کنندگانی که دارای نام یا برند بوده و روسری های خود را باکمک دستگاه دیجیتال و یا با دستگاه سابلیمیشن تولید میکنند از خدمات “سایت فابریک طرح مرکز طراحی روسری و شال” می باشد. ما همواره در تلاشیم با ارائه جذاب ترین طرح برای چاپ روی روسری در رقابت بین شما و دیگر افراد شرایط مناسبی را ایجاد کنیم. پس طرح برای چاپ روسری می تواند یک مزیت رقابتی در فروش شما در مقایسه با دیگر همکارانتان باشد به شرط آنکه زیبا و جذاب و باعث فروش بیشتر محصول شما شود. بعنوان مثال طرح روسری زیر که برای چاپ روی روسری با قواره 140 سانت طراحی شده است با طراحی خاص برای افرادی میخواهند سبک رنگبندی فشن را برای ترکیب رنگ انتخاب کنند زیبا و جذاب است و بدلیل تعداد بالای رنگ های موجود در آن، با رنگ های متعددی قابلیت ست شدن را دارد.سفارش طراحی روسری

تصویر زیر نمونه ای دیگر از سری طرح های آماده برای تولید روسری است، این طرح با زمینه کرم نسکافه ای با رنگ آبی بسیار خوب همنشین شده است تا جایی که رنگ آبی موحود در لایه بالایی طرح با سایه هایی که دارد به سه بعدی شدن آن کمک بیشتری کرده است. این انتخاب رنگ برگرفته از تجربه طراح روسری است زیرا او با گذشت زمان، با ترکیب بندی رنگ روسری بهترین و بیشترین آشنایی را پیدا می کند.

این مطلب هم از دست ندهید  هزینه تعرفه قیمت طراحی روسری

نمونه زیر برگرفته شده از سری طرح هایی است که با نام فندی طراحی و تولید می شوند و اصول طراحی آن بر اساس سبک متقارن گرفته شده است.

طراحی روسری مجلسی ، این طرح برای چاپ روی انواع متریال ها مناسب است و شما می توانید بر اساس سبک و سلیقه مشتریان خود و براساس صلاح دید روی انواع پارچه های موجود آن را پیاده سازی کنید.