طرح برای روسری

طرح برای روسری

طرح برای روسری و طرح آماده برای چاپ روسری مزیتی است که به شما امکان تولید با سرعت بیشتر را می دهد. بالا بردن سرعت تولید در روند تولید روسری یعنی پیشی گرفتن از رقیبان در بازار و بدست آوردن سهم بیشتری از بازار تولید که این نکته را نباید نادیده گرفت. امروز در بسیاری از کشورهای پیشرفته در زمینه های مختلف صنعتی علاوه بر رقابت در زمینه کیفیت و تنوع تولید، صاحبان کسب و کارهای بزرگ تلاش میکنند سرعت تولید خود را آنقدر بالا ببرند که رقیبان آنها از آنها جا بمانند. صنعت پوشاک در کشور کا مخصوصا در حوزه پوشاک و اکسسوری بانوان نیز به همین شکل است. طرح برای روسری

در این مطلب به بررسی چند طرح مختلف و تولید شده برای چاپ روی روسری را به شما معرفی میکنیم و مزین هر کدام از آنها را با هم مرور میکنیم.

طرح زیر نمونه ای از سری طرح های آماد روسری می باشد . طرح به شیوه ای آماده شده است که تا اندازه 140×140 باکیفیت بالا قابل استفاده است و در فرایند چاپ اصلا پیکسل نمی زند ، طراح روسری این طرح که از طراحان سایت فابریک طرح می باشد تلاش کرده است تا هارمونی رنگ را از خانواده Magenta   و yellow  در رنگ های اصلی انتخاب کند و رنگ را با رنگ سفید نیز همنشین کند که در نهایت و با تکنیک “فلو” این طرح بسیار زیبا تر شده است.  این رنگ بندی مناسب سن جوان بوده و از ترکیب بسیار شاد و زیبا تشکیل شده است. به همین حاطر می توان گفت انتخاب رنگبندی کناسب بسیار بسیار برای فروش و دسته بندی طیف سن مشتری موثر است.طرح برای چاپ روسری

طرح روسری که در زیر مشاهده میکنید نیز توسط یکی از طراحان سایت فابریک اسکارف تهیه و تولید شده که مناسب برای چاپ روی روسری به شیوه دیجیتال و سابلیمیشن می باشد. در طراحی این روسری، طراح تلاش کرده است  تا از تکنیکترکسب رنگ در چارچوب CMYK و همچنین استفاده از رنگ های اصلی اثر جذابی را تولید و طراحی کند. نکته بسیار مهم در طراحی این طرح این است که طراح به شیوه ای هوشمندانه این نکته را در نظر گرفته است که در نیمساز خط تادو شکل متفاوت از طرح نشان داده می شود، به این معنی که خانم ها با هر مدل تا کردن روسری حاصل از این طرح یک نمای متفاوتی را روی سرشان خواهند داشت.طرح برای چاپ روی روسری

تصویر زیر نمونه دیگری از طرح آماده چاپ برای روسری می باشد که در سایت فابریک طرح برای مشاهده شما درج شده است. در این روسری کاملا مشخص است که طراح آن با آشنایی از سبک و سلیقه بازار و رنگ سال که در یک دوره سبک رنگ خاکستری صورتی بوده است و همچنین برایآن دسته از افرادی که به دنبال طرح روسری گل درشت هستند این فضای گرافیکی را مهیا کرده تا تولید کنندگان شال و روسری بتوانند به روش سابلیمیشن یا به روش چاپ دیجیتال اقدام به تولید آن کنند. از دیگر مزایای این طرح این است که طراح آن این طرح را به گوشنه ای درنظر گرفته ایت که هر لچکی آن بعد از تای مثلثی نمای متفاوتی دارد.

طرح آماده برای روسری

در طرح روسری زیر که مدل آن بنام طرح پری دریایی می باشد، طراح از ترکیب رنگ CMYK بهره برده است و بر اساس رنگ سورمه ای خطوط طلایی این طرح را پدید آورده است. این طرح برای آن دسته از افرادی که می خواهند روسری خو را روی مانتوهای سورمه ای ست کنن می تواندکاربردی باشد و البته با رنگ مانتوهایی مثل شیری و رنگ های روشن دیگر مثل رنگ استخوانی نیز همنشینی خوبی دارد. ما برای ارتباط بصری بیشتر بین بیننده و خروجی نهایی ، طرح را روی مدل و نمای گرافیکی از روسری نشانده ایم.

طرح روسری برای چاپ

طرح آبرنگی روسری یکی از دیگر طرح هایی است که بدون شک علاقمندان خاص خود را دارد، مدل زیر یکی از همین سبک ها برای طرح روسری آماده می باشد. عموما افرادی که از طرح های خاص و فانتزی برای لباس خود استفاده می کنند می توانند این طرح را بپسندند و از آن استفاده کنند. در این طرح تمامی رنگ بندی های تیره و روشن بصورت Dark base در کنار هم جمع شده است و استفاده از این رنگ ها در کنار هم در نهایت منجر به پدید آوردن این طرح شده است.

این مطلب هم از دست ندهید  دانلود رایگان طرح روسری

طرح روسری آماده برای چاپ

روسری های طرح برگ همیشه برای خودش خواهان و خاص خودش را دارد، چه با زمینه تیره و چه با زمینه روشن، در این بین طراح روسری است که تصمیم می گیرد روی زمینه تیره یا روشن از چه رنگی برای طرح برگ خود استفاده کند، طبیعتا برای زمینه های تیره باید از رنگ بندی هایی مثل طلایی و نقره ای و رنگ بندی های metalic و  در زمینه های روشن از رنگ بندی سبز و خانواده green  استفاده کرد تا مشتری از مشاهده طرح احساس بیشتر و بهتری را درک کند. جالب است که در این بین وقتی روسری های طرح برگ را روی پارچه های مختلف چاپ می کنند می شود از آن برای امور مختلفی استفاده کرد ، مثلا همین طرح اگر روی پارچه های کج راه و براق چاپ شود می شود از آن بعنوان روسری مجلسی استفاده کرد و اگر طرح زمینه روشن با سبک و نمای برگ را روی پارچه های نخی چاپ کنند بیشتر برای امور روزمره کاربرد دارد.طرح روسری برای چاپ روسری

طرح روسری مینمیال – minamal  با حداقل  نمادهای گرافیکی حقیقتا کار سختی است. اگر چه ممکن است به ظاهر بگوییم طراح صرفا از یک گل درشت برای زیبایی کار خود استفاده کرده است ولی در حقیقت اینگونه نبوده است ولی همین هم موضوع ساده ای نیست ، از انتخاب نوع گل تا زاویه درج آن بر روس فضای کار همه و همه برای یک طراح زمان می برد و او باید آزمون و خطا کند تا طرح خود را نهایی کند. طراح روسری در این طرح با شیوه طراحی روسری مینیمال توانسته است رنگ های متعددی را روی گلبرگ گل کار کند و به این  شیوه رنگ ها را همنشین کند.

طرح روسری جهت چاپ

استروک یکی از روش های طراحی روسری است که در بین طراحان روسری نیز رایج و مرسوم است. طراح روسری زیر با همین شیوه یک اثر گرافیکی را بوجود آورده که فقط در مرکز آن طرح گل را بصورت ترام متمرکز کرده و مابقی گلهای موجود بر روی روسری از این قاعده مستثنی نیست. سه رنگ نسکافه ای خاکستری و فیلی رنگ های زیمنه ای این روسری هستند که در دل کار با استفاده از رنگ فیلی توانسته ایم گلهای ترام دار را با رنگ خانواده کرم – نارنجی نمای گل را در آن برجسته کنیم، این روش حقیقتا برای طراح روسری یک مزیت حساب می شود ، زیرا او با رنگشناسی می تواند به عمق طرح برود و زوایای مختلف آن را قوی تر کرده و تقویت کند.

منبع : سایت فابریک طرحطرح روسری جهت چاپ

جمع بندی :

طرح روسری باید در ذهن طراح بر اساس محدوده سنی مشتری و سبک و سلیقه آنها طبقه بندی شود تا در بازار نیز مورد استقبال قرار بگیرد، دنیای رنگ ها، فونت ها و طرح ها تا زمانی زیبا هستند که به درستی انتخاب و همنشین هم باشند وگرنه نه برای مشتری و نه برای بازار جذابیتی ندارند و عملا به جز ضرر هیچ فایده ای ندارد!

برای سفارش طراحی روسری با ما در ارتباط باشید