طرح روسری برای چاپ روی روسری

طرح روسری برای چاپ روی روسری ، تلاش کرده ایم زیباترین و جدیدترین طرح های گرافیکی را بر اساس متدهای مختلف طراحی گرافیک در سایت فابریک طرح بعنوان مرجع فایل آماده روسری و مرکز سفارش طراحی  روسری اختصاصی و ارائه کننده انواع طرح آماده یا فایل اماده روسری می باشد در معرض نمایش قرار دهیم، در این مطلب قصد داریم به نقد و بررسی چند طرح از سری طرح های خام و آماده چاپ بپردازیم.

طرح آماده چاپ روسری مدل لیدی

اندازه ین طرح برای چاپ روسری قواره بزرگ 140 سانت مناسب می باشد و کیفیت بالایی نیز دارد، در این طرح از الگوی سیملس جهت طراحی استفاده شده و برای ایجاد نمای متفاوت در بک گراند طرح و در زاویه های هر ضلع آن از گرادینت رنگ هایی با کنتراست بالا بهره گرفته شده است. این طرح هم برای روسری دست دوز و هم برای روسری دور چرخ قابل استفاده است.

طرح آماده چاپ روسری

 

طرح آماده جهت چاپ روسری مدل فلورال

روسری زمینه روشن مشتری خاص خودش را دارد مخصوصا در فصل گرما و یا در مناطق گرمسیر، طبیعتا برای آنکه زمینه زمینه روسری خالی از رنگ و طرح نباشد با استفاده از طرح های کم حجم وظریف هم می توان جلوه ای به زمینه طرح داد، در این طرح این موضوع به خوبی نمایان است. این کار نیز تا قواره 140 سات امکان چاپ دارد و دور تا دور آن را می توان دست دوز و چرخ دوز یا ریش ریش کرد.

طرح روسری برای چاپ روی روسری

 

فایل آماده چاپ gray leaf با زمینه نقره ای

 

این مطلب هم از دست ندهید  سفارش طراحی روسری

فایل برای چاپ روسری

اگرچه تولید روسری با رنگ سال و یا رنگ مد شده بازار هدف خوبی دارد ولی همواره عده ای هم هستند که برای خرید محصولی مناسب و عاری از رنگبندی مد به فروشگاه ها مراجعه می کنند، آنها بدنبال روسری هایی هستند که برای مهمانی های رسمی مناسب باشد. پس خالی از لطف نیست که اگر یک فروشنده گوشه ای از قفسه های فروش و ویترین خود را به این موضوع اختصاص دهد و اصظلاحا برای همه سلیقه ها کالا داشته باشد.

طرح روسری برای چاپ روی روسری که در این صفحه مشاهده می فرمایید با زمینه روشن بوده و مناسب برای مهمانی ها و مراسمات خانوادگی هم می باشد. اگر چه ممکن است بعلت زمینه روشنی که دارد، در فصل گرما نیز مورد استقبال قرار بگیرد ولی نباید فراموش کرد مخاطب این طرح افرادی هستند که میخواهند روسری خود را با پیراهن مجلسی رنگ روشن ست کنند یا آن دسته از افرادی هستند که رنگ پوستشان با این رنگ از روسری همنشین بوده و به زیبایی چهره آنها کمک می کند.

سخن پابانی اینکه لازم است برای داشتن مشتریان متعدد طرح و آرشیو متعدد داشته باشیم و طراح روسری را بر اساس مد روز انتهاب نکنیم و بلکه از سلایق مختلف بهرمند باشیم تا فروش بیشتری داشته باشیم.