طرح روسری

طرح روسری

طرح روسری برای چاپ ، اگر شما هم در زمینه چاپ روسری فعالیت دارید و برای تنوع تولیدات خود نیاز به طرح های متنوع و گسترده ای دارید ما میتوانیم با طرح آماده و فایل های آماده به تولید و روند تولید شما سرعت ببخشیم.

داشتن فایل آماده به شما سرعت بالایی در تولید شال و روسری می بخشد زیرا بجای آنکه وقت خود را صرف طراحی کنید، وقت خود را صرف انتخاب و تولید با تنوع بیشتر خواهید کرد و این در مدیریت زمان شما بسیار موثر است. از طرفی شما با این روش هزینه کمتری را در بدست آوردن فایل و طرح صرف خواهید کرد.

زیرا طراحی فایل یک موضوع زمانبر است و در این باره شما بجای صرف وقت ، تمرکز خود را معطوف به تولید خواهید کرد.

طرح روسری

یک طراح موفق با آگاهی از سبک و سلیقه بازار و سلیقه مصرف کنندگان تلاش می کند تا طراحی خود را بسیار شیک و بروز به تولیدکنندگان صنعت شال و روسری ارائه کند، زیرا طراح موفق می داند در هر دوره ای عموم بانوان چه رنگ و طرحی را بیش از سایر طرح و رنگ ها می پسندند، طراح شال و روسری  عموما با بررسی آخرین روش های و تکنولوژی های موجود در صنعت چاپ و شناخت شیوه های ترکیب رنگ دستگاه ها از پانل رنگ، بهترین کد رنگ ها را استخرج می کند و از آنها در طراحی خود استفاده می کند.

شناخت هارمونی رنگ در طراحی روسری موضوع مهم دیگری است که نباید از آن به سادگی عبور کنیم . همنشینی رنگ ها موضوع ساده ای نیست، اگر چه در گذشته ممکن بود بگویند با رنگ مشکی هر رنگی ست می شود ولی این موضوع در روزگار فعلی مورد استقبال نسل امروزی نیست زیرا آنان برای ست کردن رنگ لباس الزاما از رنگ مشکی بعنوان رنگ پایه استفاده نمیکنند.

طرح روسری زیر نمونه ای از همین موضوعات است. در این روسری طرح برگ طلایی همانطور که مشاهده می کنید زمینه کار مشکی نیست، بلکه تیره است و رنگ آن حلت فیلی است. طراح خبره در این شرایط می داند که با چه رنگی بتواند فضای کار را به زیبایی پر کند.

طرح روسری برگی

برای اینکه از موضوع بیشتر صحبت کرده باشیم و مثال زده باشیم از تصویر دیگیری بعنوان مثال صحبت خواهیم کرد، دقیقا تصاویر زیر همه از یک سبک طراحی تولید و آماده چاپ شده اند ولی طراح گرافیک و طراح روسری با شناخت و تسلط کامل خود توانسته اند از یک طرح سه رنگ بندی متفاوت را ارائه کنند. این مضوع اگر چه در ظاهر ممکن است نکته سشاه ای بنظر برسد ولی در حقیقت باید برگرفته از رنگ شناسی یک طراح روسری باشد. زیرا او با رنگ شناسی می تواند طراحی خود را با شکل و شمایل مختلف ارائه کند.طرح روسری زمینه آبی

طرح روسری زیر نمونه ای دیگر با زمینه نسکافه ای از طرح بالا می باشد. در طرح بالا همین روسری با زمینه نقرآبی (نقره ای + آبی) طراحی شده ولی در عین حال گلهای روسری تغییری نداشته و با این وجود زمینه با گلهای روسری همنشین است.طرح روسری زمینه روشن

در طراحی زیر نیز این موضوع خود را نشان می دهد، طرحی که در زیر مشاهده میکنید با همان نقش زمینه ای که در بالا مشاهده میکنید ایجاد شده ولی باید تغییری که در رنگ اصلی زمینه ایجاد شده است بطور کلی احساس می شود طرح جدیدی ایجاد شده ولی در حالی که صرفا با تغییر رنگ زمینه این تغییرات ایجاد شده است. در هر حال نباید تاثیر رنگ بندی و توانمندی طراح را در تولید و انتخاب رنگ نادیده گرفت.

این مطلب هم از دست ندهید  خرید طرح برای روسری دیجیتال و سابلیمیشن

طرح روسری زمینه صورتی

همانطور که در سه نمونه فایل بالا مشاهده کردید خلاقیت رنگبندی در یک اثر گرافیکی منجر به تولید سه مدل روسری برای سه سلیقه مختلف شده است. این مسئله به خودی خود به رشد بازار کسب و کار شما کمک می کند، رشد کسب و کار یعنی داشتن سهم بیشتری از فروش بازار و درنتیجه درامد بیشتری از سهم اقتصادی بازار صنفی شال و روسری. زکاوت و هوشمندی مدیران کارگاه ها و کارخانجات مطرح تولید شال و روسری در کشور ، در جنبه های مختلف خودنمایی می کند. به جرات می توان گفت که این دسته از مدیران موفق با داشتن طرح های زیبا  متعدد حضور خود را در بازار به رخ دیگر رقبا می کشند.

تیم گرافیکی نگار بعنوان یک گروه خلاق با در اختیار داشتن طراح شال و روسری در تهران و دیگر شهرها امکان تهیه و تولید فایل و ارسال آن برای تولید کنندگان شال و روسری را در سراسر کشور فراهم کرده است.

تصویر زیر با افتخار یکی از طرح های تولید شده از بین طرح روسری هایی است که توسط ما تولید شده و به یکی از تولید کنندگان تحویل شده تا اقدام به تولید آن در سطح انبوه و تیراژ بالا نماید. در هر حال شما بعنوان یک فعال یا تولید کننده در صنعت شال و روسری برای آنکه بتوانید در فضای کسب و کار محصولات مناسبی را برای فروش ارائه کنید باید از طرح های بازار پسند استفاده کنید.

طرح روسری زیبا

فرصت استفاده از فایل آماده روسری را یک فرصت برای ذخیره زمان و ذخیره منابع مالی خود بدانید و برای رشد سرعت کسب و کار خود از طرح آماده استفاده کنید و یا طرح و ایده خود را برای طراحان تشریح کنید و بصورت برون سپاری اقدام به سفارش طراحی اختصاصی نمایید. سایت فابریک طرح مرجع آرشیو و فروش فایل های آماده جهت شال ، روسری  و پارچه آمادگی دارد تا در زمینه سفارش طراحی روسری با شما تولید کنندان محترم همکاری نماید.

سخن پایانی

اولا استفاده از طرح خام روسری برای چاپ مقرون بصرفه تر از آن است که بخواهیم شبکه یا تیم طراحی را تشکیل دهیم زیرا هزینه آن بیشتر و دردسر های مختلفی دارد در ثانی تجره نشان داده طراح فریلنس یا دورکار و پروژه محور اصولا چابکتر و سریعتر پروژه طراحی را به اتمام می رساند و در نهایت تحویل می دهد

دیدگاهتان را بنویسید