طرح اماده چاپ روسری دیجیتال و سایبلیمیشن

طرح اماده چاپ روسری دیجیتال و سایبلیمیشن

طرح اماده چاپ روسری دیجیتال و سایبلیمیشن ، در این مطلب قصد داریم به ویژگی ها و نقاط قوت یک طرح که مناسب چاپ دیجیتال یا سابلیمیشن است اشاره کنیم، با توجه به اینکه طرح ها از نظر فنی باتوجه به تکنولوژی چاپ دسته بندی می شوند، لازم است بدانیم آیا می توان هر نوع ایده یا خلاقیتی را پس از طی مراحل ذهنیت و پیاده سازی روی کاغذ و کامپیوتر به طرح قابل چاپ ارائه کرد؟

در این مطلب به این جزئیات می پردازیم.

طرح اماده چاپ روسری دیجیتال و سایبلیمیشن

اصولا طرحی زبایی و جذابیت بیشتری دارد که از رنگبندی بیشتری برخوردار باشد، پس از این نکته نباید غافل شد، عموما در طراحی روسری آن دسته از محصولاتی بیشتر به فروش می رود که خلاقیت رنگ و طرح آن بالا باشد، این مسئله ر چاپ دیجیتال و سابلیمیشن که مبتنی بر رنگ و چاپ دیجیتال است و اساسا اسان نقش مهمی در ترکیب رنگ آن ندارد ، دست طرح را بیشتر باز می گذارد، حال اگر بخواهیم این مسئله را از نگاه چاپ سیلک و خیس بررسی کنیم طبیعتا بدلیل محدودیتی که در تولید شابلون داریم باید در انتخاب رنگ هم محدودیت ها را بپذیریم ، طراح روسری نسبتا از نظر انتخاب رنگ محدودیت دارد و نمیتواند هر طرح دلخواهی را به میدان طراحی و رنگ بیاورد و باید این محدودیت را بپذیرد.

این مطلب هم از دست ندهید  فایل اماه برای چاپ روسری

طرح روسری آماده برایچاپ دیجیتال چه ویژگی باید داشته باشد؟

طرح روسری آماده باید رزولوشن بسیار بالایی داشته باشد و رنگبندی آن trust باشد تا کیفیت آن برای چاپ بالا باشد . ما قبلا در یکی از مطالب سایت راجع به خرید طرح برای چاپ روسری نیز مطلبی را درج کرده بودیم که در آن مطلب نیز مسائلی را در همین راستا مطرح کردیم.

جهت خرید انواع طرح خام روسری می توانید نمونه کارهای مارا در پیج اینستا گرام فابریک اسکارف ما lشاهده کنید و جهت هر نوع سوال یا مشاوره با ما در ارتباط باشید ، شماره 09197261330 در تلگرام پاسخگوی شما هستیم.

جمع بندی :

سایت فابریک اسکارف مرجع فروش انواع طرح اماده چاپ روسری دیجیتال و سایبلیمیشن با کیفت بالا جهت آمادهارائه خدمات و تویل طرح جهت استفاده در کارگاه های تولیدی یا شرکت های تولید و پخش روسری و شال می باشد.