طرح روسری آماده برای چاپ روی روسری

طراحی روسری

طرح روسری آماده برای چاپ روی روسری ، در این مطلب قصد داریم با انتشار نمونه های بسیار متنوعی از انواع طرح روسریدر مورد آنها توضیحاتی را ارائه دهیم و به این نکته اشاره کنیم که استفاده از طرح آماده روسری چه منافعی را برای تولید کنندگان دربر دارد.

طرح روسری آماده برای چاپ روی روسری

طراحی روسری یا فایل طرح روسری عموما با کلیه نرم افزارهای گرافیکی قابل اجرا است و عموما تفاوت این برنامه ها در قدرت و مانور گرافیکی آن های است. به زبان ساده هرچه برنامه مورد استفاده شما از مزایای گرافیکی بیشتری برخوردار باشد طراحی شما زیباتر و کاربردی تر خواهد شد و از شانس بیشتری برای انتخاب و چاپ برخوردار است.طرح روسری جدید برای چاپ روی روسری

اگرچه به عقیده برخی از تولیدکنندگان یا طراحان تنوع طرح های تمپلیت منتج به گستردگی تولید نیز شده است؛ اما نباید غافل از آن باشیم که این تنوع طرح باید توام با بومی سازی نیز باشد و طرح شما را با سلیقه بازار و مردم جامعه شما همسو کند. به همین خاطر آشنایی با رنگبندی هم از جنبه مد جهانی و هم از جنبه سلیقه مردم یک شهر به همین نکته اشاره دارد. بعنوان مثال اگر شما طراح روسری باشید ممکن است در یک طرح به رنگبندی جهانی اکتفا کنید ولی برای طراحی روسری ترکمن این نکته ایجاب می کند که شما صرفا بر اساس سلیقه مردم بومی اقدام به تولید طرح نمایید. پس فراموش نکنید هر نکته در انتخاب طرح مسئله مهمی است.طرح برای چاپ روی روسری

به همی خاطر یک تولید کننده اگر بخواهد فرایند طراحی را نیز خودش پوشش دهد باید با تمام این نکات دست و پنچه نرم کند ولی اگر از طرح های آماده استفاده کند این مشکل را ندارد و طبیعتا هزینه تولید او کاهش می باید.طرح چاپ روی روسری

تصویر زیر یک نمونه از طرح هایی می باشد که با زمینه روشن برای فصل گرمل می تواند تولید و یازار خوبی داشته باشد. این طرح البته در روسری های قواره بزرگ بسیار چشمنواز است و نمای خوبی هم روی سر دارد.

فایل روسری آماده برای چاپ روی روسری

طرح روسری زمینه تیره با برگهای طلایی ، این طرح برای دستگاه هایی که در تولید رنگ طلایی و تیره توانمندی خوبی دارند بسیار کاربردی است و البته این طرح مشتریان خوبی هم دارد زیرا کاربرد آن برای مجالس مهمانی ها و مهمانی های رسمی هم فابل تصور است.

طرح روسری تیره و برگدار برای چاپ روی روسری

طرح روسری با رنگبندی بهاره ، در این ترکیب رنگ با استفاده از مدل های شکوفه های بهاری  طرح و رنگ مناسبی را در کنار هم ایجاد کرده ایم. این ترکیب برای مشتریانی که از رنگ روشن بیشتر استفاده می کنند می تواندکاربردی و مورد پسند باشد.طرح آماده روسری با رنگبندی بهار و شکوفه

طرح روسری زمینه خاکستری، این طرح نیز از جمله طرح هایی است که رنگبندی آن بر اساس طیف رنگ سال تهیه شده است، رنگ خاکستری یک رنگ خنثی است که رنگ های مختلف با آن همنشین است و نماهای مختلفی را ایجاد می کند.

خرید طرح روسری آماده

تصویر زیر نیز نمونه ای دیگر از رنگ بندی روسری در ت خاکستی و زرد می باشد

این مطلب هم از دست ندهید  فایل طرح روسری

نمونه ای دیگر از رنگ بندی خاکستری با ترکیب رنگ زرد را در تصویر زیر مشاهده می نمایید

در طرح زیر زمینه زرد کار شده است و المن ها را خاکستری قرار داده ایم، این می تواند یک سبک و سلیقه دیگر و متنوع از همین ترکیب های رایج در طراحی باشد.

استفاده از تکنیک طراحی پلنگی در رنگ بندی خاکستری زرد نیز می تواند برای برخی از افراد جذاب باشد که نمونه زیر یک نمونه از طراحی در همین سبک می باشد.

طرح آماده روسری با تم پروانه ، این طرح و سبک از طراحی در طراحی روسری به شکل های مختلف وحود دارد و هر طراحی با سلیقه مختلف خودش اقدام به طراحی آن می کند، طراحی در سبک های رئال یا فانتزی ار شاخه ههای مختلف طرحی در این موضوع می باشد. طرح پلنگی برای چاپ روسری همیشه مورد استفبال بوده است ، لیکن برخی از افراد از تراکم طرح با پراکندگی بیشتر و برخی پراکندگی طرح درشت تر از این نوع طرح استفبال می کنند. نمونه زیر یک نمونه از طراحی ریز از این سبک و رنگبندی می باشد.

طرح آماده روسری با رنگبندی زرد      طرح آماده برای چاپ روی روسری با رنگبندی آبی سفید، این نوع از طراحی برای افرادی است که از رنگ های خنگ در طراحی بیشتر استقبال می کنند 

   

فایل طرح روسری زیر که مشاهده می نمایید، مناسب برای چاپ برای روسری ها تابستانه و خنک است، این رنگ بندی البته می تواند برای برخی از افرادکه از مانتو رنگ روشن استفاده می کند بسیار کاربردی باشد.

طرح های آماده شال و روسری سایت فابریک طرح چه ویژگی دارد؟

تمام طرح های آماده شال و روسری سایت فابریک طرح دارای کیفیت اصلی و رزولوشن 300 بوده و تمام استانداردهای چاپی برای روسری دیجیتال و سابلیمیشن را دارا می باشد.

درصورت خرید طرح آماده شال و روسری چگونه فایلها تحویل می شود؟

فایل و طرح های آماده شال یا روسری خریداری شده در اسرع وقت از طریق ایمیل یا تلگرام به نحوی که کیفیت فایل حفظ شود به شما تحویل می شود.

هزینه طراحی روسری و شال و هزینه خرید طرح چگونه است؟

هزینه طرح آماده شال و روسری بر اساس مدت زمان صرف شده برای طراحی آنها متفاوت است و این موضوع بر اساس تعداد فایلهای سفارشی شما بصورت توافقی است.

چگونه طرح آماده شال و روسری را پیش از خرید مشاهده کنیم؟

شما می توانید برای مشاهده کانال نمونه طرح های آماده شال و روسری از طریق تلگرام با 09197261330 در ارتباط باشید.