طراحی روسری

معرفی بروزترین سایت طراحی روسری در ایران

داشتن طرح خوب و با کیفیت یکی از نیازمندی های شرکت های تولیدی شال و روسری است، اما در این میان شناخت یک مرجع خوب و بروز از انواع طرح های روسری یک نکته بسیار مهم است، منبعی که همیشه بروز باشد و اعضا و تیم طراحی آن در طراحی شال و روسری چابک باشند و بتوانند مایحتاج طراحی را به شکل صحیح برطرف و پشتیبانی نمایند، در موارد زیادی رخ می دهد که کارگاه ها نیازدارند طرح را متناسب با روال کارشان تغییر دهند، مثلا حاشیه را کمی کم یا زیاد کنند یا براساس دست دوز بودن و یا چرخ دوز بودن میخواهد کار را تغییر دهدف در چنین مواقعی پشتیبانی سایت می تواند برای مشتری اقدام به ویرایش طرح نماید. وب سایت فابریک طرح www.fabrictarh.ir ، مرکز طراحی شال و روسری و فروش فایل خام و طرح آماده توانسته است آرشیو بسیار خوبی را از انواع طرحها در اختیار شما تولید کنندگان قرار دهد، ما در این وب سایت تلاش کرده ایم تا بر اساس تمام سلیقه ها طرح تولید کنیم، بر اساس تمام روحیات رنگبندی را انتخاب کنیم تا بعد از آنکه فایل منتهی به چاپ شد در بازار هم فروش خوبی داشته باشد به همین خاطر خود را در زمینه طراحی مشتاق میدانیم زیرا میتوانیم طرح مورد نیاز اینصنف از جامعه تولیدکنندگان را طراحی و با سرعت خوب و شرایط استافندارد در اختیاران قرار دهیم.

سایت طراحی روسری

در کنار طراحی روسری طراحی شال نیز از دیگر فعالین این website اینترنتی است، ما تلاش کرده ایم در این مرکز اینترنتی و تخصصی طراحی بهترین فایل ها را آماده کنیم و تحویل دهیم. طرح ها الزاما بصورت کلیشه ای نباشد و همه پسند باشد، طرح هایی که برای سلایق مختلف مردم قابل پذیرش باشد از طرح ها ی عام تا طرح خاص روسری و شال . زیرا اعتقاد داریم اگر برای همه علاقه ها و نگرش ها کار طراحی شود فروش بیشتر می شود و فروش بیشتر یعنی حضور بیشتر در کسب سهم از سود بازار ، طرح شال با ابعاد متنوع خود که عموما در ارتفاع دو متر می باشد برای فعالان این صنف قابل ارائه است و نمونه ها تماما در سایت بارگزاری و یا در پیج اینستاگرام به نشانی fabricscarf نیز قابل مشاهده است.

این مطلب هم از دست ندهید  طرح برای روسری

طرح زیر یکی از نمونه طرح های آماده و از سبک ترکیبی و اصطلاحا composite در طراحی آن استفاده شده است . آیا می دانید اگر این طرح را آنالیز کنیم چه ویژگی هایی دارد؟

  • از نظر اندازه : این طرح از قواره کوچک 120 تا بزرگ 140 قابلیت چاپ را دارد و کیفیت آن حفظ می شود
  • از نظر رنگ : دارای ترکیب رنگ شاد و خنثی
  • از نظر استفاده : از هر جهت که تا شود در مثلثی آن نقش متفاوتی وجود دارد
  • از نظر مخاطب : عموما جوانان مخاطب این طرح هستند
  • از نظر هارمونی و ست رنگی : با لباس های آبی خاکستری لیمویی قابل ست شدن است

سایت سفارش طراحی روسری

نمونه طراحی روسری

نمونه طراحی روسری

نمونه طراحی شده روسری برای چاپ

نمونه دیگری از طراحی روسری

قیمت طراحی روسری

نمونه برای سبک های مختلف طراحی روسری

طرح روسری برای چاپ

نمونه سبک طراحی

طراحی روسری dior دیور

نمونه برای مدل طراحی و چاپ

فایل آماده جهت چاپ شال و روسری

طراحی سبک های مختلف روسری

طراحی شال

در ادامه این مطلب برخی از نمونه طرح های اجرا شده را برای شما قرار می دهیم

جرا سایت فابریک طرح بروزترین سایت ارائه طرح روسری است ؟

پاسخ این است که طرح خام روسری، هم از نظر فنی و هم از نظر بصری باید مقبول باشد، فایل نباید صرفا از نر بصری زیبا باشد زیرا اگر از نظر فنی مناسب نباشد در لحظه چاپ نیز کارایی ندارد و برعکس، در هر حال این دو پارامتر با یکدیگر باید کارایی داشته باشند. طراحان این سایت با آگاهی از این جنبه ها در زمان طراحی بر روی خروجی فایل دقت لازم را به خرج می دهند تا شما هم در کسب   کار خود موفق باشید و فروش بیشتری را در بازار فروش کسب نمایید.

بروزترین سایت طراحی روسری در ایران کدام است؟

سایت فابریک طرح |www.fabrictarh.ir| بروزترین سایت است زیرا هر روز به روزرسانی مشود

طرح روسری برای چاپ با گل درشت