طراحی خاص روسری و سفارش طراحی برای تولیدکنندگان

طراحی خاص روسری ، طبیعتا تولیدکنندگان روسری برای فروش بیشتر در صدد داشتن طرح های شیک ترو زیبا تر و در یک کلام طرح خاص هستند، طرح خاص از نظر معنا دو برداشت دارد ، که ما در این مطلب علاوه ب

برداشت اول: طرحی که که نمونه آن در فروشگاه یا تولیدی دیگری نباشد و صرفا توسط یک شرکت تولید شود و در نتیجه صرفا یک پخش کننده آن را در سطح بازار توزیع کند .

برداشت دوم : منظور این است که این طرح مشتری عام نداشته باشد، بلکه مشتریانی داشته باشد که به سبک طراحی و استفاده از آن روسری علاقمند هستند ، در این حالت اصطلاحا می گویند فلان طرح مشتری خاص دارد. ما در این مطلب از سایت فابریک طرح مرجع تخصصی طرح روسری قصد داریم به هر دو موضوع بپردازیم و در خصوص این مسئله چند نکته را نیز با شما به اشتراک بگذاریم.

طراحی خاص روسری و کیف

طراحی خاص روسری عموما زمانی بهترین نتیجه را می دهد که تولید کننده با شناخت دقیق نسبت به سلیقه مشتری و سطح بازار و اطمینان از فروش اقدام به طراحی اتود ذهنی کند و این اتود ذهنی یا همان طرح اولیه را نیز به خوبی برای طراح تشریح کند ، در این حالت طرح وارد مرحله اجرایی شده و پس از اسکچ و اسکلت بندی به رنگ پردازی باید مشغول شد و در نهایت با ایجاد ابعاد مختلف فنی به زیبایی طرح پرداخت تا در نهایت خروجی نهایی ایجاد شود.

این مطلب هم از دست ندهید  طرح روسری آماده برای چاپ روی روسری

طراحی خاص روسری

با توجه به هر دو جنبه ای که از طرح خاص تشریح شده ، چه منظور فروش تخصصی باشد و چه منظور طراحی برای مشتریان خاص ، مهمترین جنبه آن تشریح دقیق از جانب تولی کننده است ، البته طراح نیز تلاش می کند تا این مسئله را به خوبی در اجرا پیاده سازی ، کند.

پس از اتمام این موضوع باید فایل را به عرصه تولید ببریم، در این مرحله نیز باید دقت شود طرح خوب با رنگ و پارچه خوب چاپ شود تا زیبایی خود را نشان دهد و در بازار فروش نیز موفق شود. هر چقدر طرح زیبا باشد ولی اگر به درستی و بادقت چاپ نشود نمی تواند مورد توجه مصرف کننده قرار گیرد ، این مسئله بسیار حائز اهمیت است زیرا بطور همزمان می تواند به فروش بیشتر و همچنین رضایت مشتری دست پیداکرد. لازم است تولید کنندگان محترم در انتخاب پیمانکار چاپ نهایت دقت را بکارگیرند ،