طراحی ست کیف و روسری برای چاپ

طراحی ست کیف و روسری برای چاپ جهت تولید و عرضه به بازار ، یکی دیگر از خدمات سایت فابریک طرح فروش فایل آماده می باشد، شما می توانید بری تولید انواع ست کیف و کفش از طریق پیام رسان تلگرام مدل درخواستی خود را انتخاب و برای ما ارسال کنید تا ما هم براساس طرح انتخابی شما اقدام به پیاده سازی طرح شما بر روی فایل با سایز کیف شما نماییم، در این مطلب تعدادی از نمونه طرح های آماده را جهت مشاهده شما بعنوان نمونه کار قرار داده ایم.

طرح زمینه مشکی با گلهای فلورال طلایی و با حالت برجسته که از نظر نما برای افرادی که تمایل دارند با رنگ تیره لباس خود را ست کنند بسیار زیبا و جذاب خواهد بود، این مدل ست کیف و روسری برای استفاده در مجالس هم کارایی دارد . چرک تاب بودن رنگ کیف باعث می شود تا نمای خود را بیشتر حفظ کند.

نمونه طراحی ست کیف و روسری که در زیر مشاهده می کنید یک نمونه اجرا شده از نظر خروجی می باشد که با زمینه تیره تولید و طراحی شده است. این طرح آماده برای ست کیف و همچنین برای روسری متناسب با آن بوده و قواره فایل روسری  تا 140 سانت با حفظ کیفیت امکان چاپ دارد. با توجه به اینکه نمونه اجرا شده آن را به زیبایی مشاهده می نمایید، کیفیت آن را نیز در همین سطح قابل اجرا بدانید زیرا در طراحی آن به دقت به جزئیات پرداخته شده است تا الگوهای گرافیکی زیبا و همنشین باشند.

این مطلب هم از دست ندهید  طراحی خاص روسری و سفارش طراحی برای تولیدکنندگان

طراحی ست کیف و روسریتصویر زیر که یکی دیگر از نمونه ها و همچنین فایل آماده جهت ست کیف و روسری است بر اساس رنگ خاکستری صورتی و باگلهای درشت آماده شده و بر اساس نیاز مبتنی بر سلیقه بازار می باشد، معمولا این مدل کارها در فصل بهار بیشتر خواهان دارد و در ایام فروش سال جدید بازار خاص خودش را دارد.زیرا از سبک گرافیک آن بعنوان طرح بهاری هم یاد می شود

طرح برای ست کیف و روسری

شما با سفارش طراحی و واگذاری آن به طراح می توانید در کسب و کار و تولید خود تنوع ایجاد کنید و بهترین طرح را به مشتریان خود ارائه کنید. به این ترتیب با گذشت زمان کوتاه بدلیل تنوع در محصول سهم بیشتری از بازار را نیز بدست خواهید آورد.

نمونه ی زیر یک سبک دیگر از سری طراحی های موجود در آرشیو سایت فابریک طرح می باشد که بر اساس ترکیب نقش هندسی بصورت موتویف و راپورت بندی شده ارائئه شده است، در این طرح از المان و نماد برندهای معرف نیز برای جلوه بیشتر در طراحی استفاده شده است

خدمات طراحی ست کیف و روسری