طرح روسری بچه گانه آماده دیجیتال و سابلیمیشن

طرح روسری بچه گانه آماده برای تولید روسری دیجیتال و سابلیمیشن ، در این مطلب برای شما تولیدکنندگان تعدادی از نمونه های طرح برای چاپ روی روسری بچه گتنه را قرا داده ایم، این روسری ها با نمای گرافیکی کارتنی بچه گانه و طراحی متناسب با کودک بوده و در صورت نیاز با سفارش تولیدکنندگان نیز امکان طراحی با شخصیت های کارتنی متفاوت وجود خواهد داشت.

دنیای کودکان با تعداد بسیار زیادی از طرح و رنگ و در عین حال زیبایی و شادابی روبرو است، در طراحی کار کودکانه و بچگانه اگر چه تعداد طرح و نقش برای طراحی فراوان است ولی همنشینی رنگ ها نیز اهمیت دارد، یعنی طراح باید آن دسته از رنگ هایی را وارد پالت طراحی کند که همنشین بوده و زیبایی آن نیز دلنشین باشد.

طرح آماده برای تولید روسری بچه گانه

نمونه بالا یکی از نمونه های طرح اماده روسری بچگانه است با فضایی کودکانه که متشکل از فضای گرافیکی که برای چاپ دیجیتال و سابلیمیشن کاربرد دارد. در مطالب قبلی گفته شد که یکی از ملزومات در تولید و فروش و کسب منافع اقتصادی بازار داشتن ویترین متنوعی از محصولات است، روسری بچه گانه می تواند یکی از همین ملاک های تنوع محصول باشد، اگرچه خود طرح های تولیدی برای روسری بچه گانه نیز باید به اندازه لازم متعدد و متنوع باشد تا مورد پسند قرار بگیرد.

طرح اماده روسری کودک

قواره روسری های کودکانه  طبیعت به اندازه روسری ها سایز بزرگ مثل 140 نیست ولی اندازه آن می تواند مثلا حود 100 یا کمی کمتر باشد که این بستگی به عرض طاقه نیز دارد زیرا عموما تولید کنندگان باید به گونه ای تولید کنند که پرت (ضایعات) تولید را کم کنند. در نتیجه این موضوع یک اندازه استاندارد و اجباری نیست .

این مطلب هم از دست ندهید  خرید طرح اماده روسری برای چاپ روی روسری

طرح بچه گانه برای روسری

در مورد نحوه دور دوزی روسری بچه گانه نیز می توانیم بگوییم به توجه به محدودیت شیت طرح و عرض قواره پارچهاین موضوع عمدتا بصورت دور چرخ دوز بوده و دست دوز نمی شود زیرا دور دست دوز کردن روسری یعنی هزینه بیشتر در تولید و همچنین صرف پارچه بیشتر.

طرح روسری بچه گانه

از جمله طرح های مورد پسند کودکان در بیننمونه های کار شده استفاده از شخصیت کارتنی تک شاخ می باشد که در این تصویر نمونه اجرا شده آن را مشاهده می فرمایید.

 

چگونه طراحی روسری بچه گانه جذابتری برای فروش و تولید روسری بچه گانه ارائه دهیم؟

طرح روسری بچه گانه باید بر اساس انتخاب و تابع رنگ های شاد و کودکانه باشد تا محصول نهایی فروش بیشتری داشته باشد